درباره ما

تاریخ ما

گیتا بازرگانی اورا

 

مجموعه ای جوان خلاق  و پویا  است  که فعالیت های مختلفی را در ماوریت سازمانی خود تعریف نموده است . از جمله آن می توان به تولید تحت لیسانس برندهای معتبر بین المللی در حوزه آرایشی و بهداشتی اشاره نمود . این شرکت بیش از۱۰سال سابقه ورود محصولات مراقبت و بهداشت شخصی از معتبرترین و با قدمت ترین شرکت های به نام و بروز اروپایی را دارد .

شرکت گیتا بازرگانی اورا در حوزه بهداشت و مراقبت از دهان و دندان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با برند ایتالیایی پاستا دل کاپیتانو که در بازار جهانی قدمتی بیش از یک قرن دارد, شروع نمود .  

این برند مورد تایید انجمن دندانپزشکان ایتالیا می باشد و سبد محصولات کاملی از جمله خمیردندان – دهانشویه – مسواک –نخ دندان را در سطح بین الملل عرضه و  در آن حضور فعال دارد در بازار ایران نیز این محصولات در بیش از ۹۰ درصد داروخانه های سراسر کشور در دسترس مصرف کنندگان عزیز  می باشد .در حال حاضر از کانال های  دیگر  فروش از جمله فروش نمایندگی , فروش زنجیره ای و فروش آنلاین نیز محصولات خود را در اختیار مصرف کنندگانی که  به بهداشت و مراقبت از دهان و دندان خود اهمیت بالایی قایل هستند قرار داده است .

در حال حاضرشرکت گیتا بازرگانی اورا تنها وارد کننده رسمی محصولات بهداشت دهان و دندان در بازار ایران است.

gita
۰
پروژه ها راه اندازی شدند
۰
کارمندان متخصص
۰
نظرات کاربران
۰
مشتریان مبارک

توصیفات

آنچه مشتریان ما می گویند

یک آرامش فوق العاده ، پشت کوههای کلمه را بسیار دور کرده است. ظاهراً ما به ارتفاع زیادی در جو رسیده بودیم ، زیرا آسمان سیاه مرده و تپه بود.

دکستر متیو

بازار یابی

گروه را ملاقات کن

با تیم ما آشنا شوید

Group_4070

جناب اقا امین اسلامی

بنیانگذاران
demo-attachment-534-team2

جناب اقا سعید اسلامی

موسس
demo-attachment-535-team3

جناب اقا دکتر حمید رضا محمدی

مدیریت


با ما تماس بگیرید

بیایید در مورد شما صحبت کنیمپروژه جدید